Gündem:
İŞTE CHP'nin TÜM ADAYLARI: 'İSİM-İSİM, İL-İL'
İŞTE CHP'nin TÜM ADAYLARI: 'İSİM-İSİM, İL-İL'

Milletvekili aday listesini ön seçim ve eğilim yoklamaları aracılığıyla büyük ölçüde şekillendiren CHP, dün 20.00’de Parti Meclisi’ni (PM) toplayarak, ön seçim ve eğilim yoklaması sonucu belirlenen adaylar dışında, listelere girecek isimleri sabaha kadar süren mesaisinde netleştirdi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun PM’nin girişinde yaptığı kısa değerlendirmede, “Bazı isimlerle yolumuza devam etmeyeceğim” mesajını verdiği öğrenildi. “Siyaset uzun soluklu bir yarıştır” diyerek konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, liste dışı bırakacaklarına ilk mesajı verdi; ardından listeleri okumaya başladı. İşte CHP'nin aday listesi;

İL BÖLGE SIRA AD-SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEK 

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST 
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST 

ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ 
ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI 
ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST 

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT 
AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET 
AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST 
AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR 

AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ 
AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF 

AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 
AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ 

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT 
AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI 
AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET 

ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI 
ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI 
ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI 
ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI 
ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 
ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST 
ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI 
ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST 
ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT 
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ 
ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI 
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ 
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI 
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ 
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG 

BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI 
BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ 
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ 
BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR 

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI 
BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT 
BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT 
BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST 

BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ 
BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ 

BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI 
BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ 
BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ 

BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR 
BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST 
BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF 

BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI 

BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI 
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR 
BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 
BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ 
BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF 

ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ 
ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR 

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 
ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ 

ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR 
ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST 
DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 
DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR 
DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI 
DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 
DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST 

DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 
DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI 
EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT 
ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ 
ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST 

ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR 

ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ 
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST 
ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST 
ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI 

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT 
GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER 
GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 
GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ 
GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI 

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR 

HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI 
HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST 

HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 
HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR 
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 
HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ 
HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET 
HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER 
HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI 

IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ 

İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ 
İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ 
İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ 
İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ 
İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST 
İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN 
İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI 
İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ 
İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT 
İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG 
İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR 
İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR 
İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ 
İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 
İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN 

İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 
İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ 
İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ 
İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI 
İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI 
İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST 
İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST 
İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 
İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI 
İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ 
İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI 
İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST 

İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR 
İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI 
İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN 
İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ 
KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ 
KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ 
KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 
KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ 

KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI 

KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 
KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 
KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ 

KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 

KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR 
KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ 
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST 
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR 
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF 
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI 
KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER 

KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF 
KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ 

KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI 
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI 
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 
KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ 
KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ 

KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR 
KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER 
KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 
KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 
KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET 
KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN 
KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ 
KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR 
KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI 
KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI 
KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 

MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI 
MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI 

MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI 
MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF 
MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR 
MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI 
MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF 
MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST 
MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ 
MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF 

MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR 
MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ 
MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI 
MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI 
MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 

MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR 
MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ 
MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ 

MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF 
MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST 

NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST 
NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR 
NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI 

ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ 
ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI 

OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN 
OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI 
OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT 
SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF 
SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST 
SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI 
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR 
SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 
SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT 
SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST 
SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ 
SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR 

SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ 

SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ 
SİVAS 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET 
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST 
ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE 
ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ 
ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF 
ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST 
ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ 
ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST 

ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST 
ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST 
ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI 
ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST 

TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR 
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR 
TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ 

TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 
TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF 
TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 
TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN 

TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 
TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST 

UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST 
UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER 

VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI 
VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI 
VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER 
VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST 
VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST 
VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF 
VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG 
VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST 

YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 
YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST 

YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 
YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI 
YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 
YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI 

ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR 
ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI 
ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT



Haber Habere
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner80

banner87

ADALET BİTMİŞTİR DİYE YÜRÜYENLER KENDİLERİNİ...
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bugün Aydınlık Gazetesi'ndeki köşesinde 'Suçsuzlar...

Haberi Oku