Gazeteci-Yazar Mustafa Mutlu'nun Aydınlık gazetesindeki köşe yazısı üzerine Ulusal Kanal emekçileri tarafından başlatılan, "Bu Türkiye'nin davası! Beni alın Perinçek'i gönderin" kampanyası yurttaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.
![](/images/upload/image/BEN%C4%B0%20ALIN%20PER%C4%B0N%C3%87EK%C4%B0%20G%C3%96NDER%C4%B0N%201.jpg)
![](/images/upload/image/BEN%C4%B0%20ALIN%20PER%C4%B0N%C3%87EK%C4%B0%20G%C3%96NDER%C4%B0N%202.jpg)
![](/images/upload/image/BEN%C4%B0%20ALIN%20PER%C4%B0N%C3%87EK%C4%B0%20G%C3%96NDER%C4%B0N%203.jpg)
![](/images/upload/image/BEN%C4%B0%20ALIN%20PER%C4%B0N%C3%87EK%C4%B0%20G%C3%96NDER%C4%B0N%204.jpg)
Haber Habere
Gazeteci-Yazar Mustafa Mutlu'nun Aydınlık gazetesindeki köşe yazısı üzerine Ulusal Kanal emekçileri tarafından başlatılan, "Bu Türkiye'nin davası! Beni alın Perinçek'i gönderin" kampanyası yurttaşlar tarafından yoğun ilgi gördü...